Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
lida fiyatları
Lida > Zayıflama Çayları > Doğal Zayıflama Çayları

Doğal zayıflama çayları, fazla kilolarından şikayetçi olan bir kişinin kilo vermesine yardımcı olmak için bazı zayıflatıcı etkisi olan bitkilerin yapraklarının ya da bitkinin kendisinin ufalanıp toz haline getirilerek demlenip içilmesi amacı ile oluşturulmuş çaylardır. Kimi zayıflama çayları tek bir zayıflatıcı etkiye sahip bitkiden elde edilirken kimi zayıflama çayları da birçok bitkinin karışımı ile yapılmaktadır. Son zamanlarda ise kullanımda olan beşli çay, dokuzlu çay, yedisi bir yerde gibi doğal bitki karışımları doğal zayıflama çaylarına örnek olarak gösterilebilmektedir. Zayıflama çayları, kişinin kilo vermesine yardımcı olmak için hazırlanmış çaylardır. Zayıflatıcı etkisi olan özel bitkiler ile yapılmıştır. Amacı, kişinin sağlıklı bir şekilde kilo vermesini sağlamaktır. Doğal çay da olsa hiçbir şey tek başına zayıflayıcı etkisi yoktur. Bu tarz şeyler sadece zayıflamaya destek amaçlıdır. Kilo verme sürecinin en önemli yolu spor ve egzersiz yapmaktır. Spor ve egzersizden sonra kişiye diyetisyen ya da uzman bir doktor tarafından hazırlanmış diyet listesini uygulamak çok önemlidir. zayıflama çayları da bu spor ve sağlıklı diyet listesine destek amaçlı olmaktadır. Zayıflama çayı metabolizmayı hızlandırıcı etkiye sahiptir. Metabolizma daha hızlı çalıştığı zaman ise gıdalar ile birlikte vücuda giren fazla yağlar daha hızlı bir şekilde yakılırken aynı zamanda vücut toksinlerinden arınarak temizlenir. Ayrıca zayıflama çaylarının tok tutucu ve iştahı kesici etkisi vardır bu yüzden açlık hissi oluşmadığı için fazla yemenin de önüne geçmektedir. Bitkisel zayıflama çayları bol vitamin ve mineral de içerdiği için sağlığa da fayda sağlamakta hastalıklara karşı da vücudun direncini arttırmaktadır. Bitkisel zayıflama çayları ile vücutta biriken fazla sular da idrar yolu ile dışarı atılarak şişkinliğin oluşmasını oldukça büyük ölçüde engeller.

Ender Saraç Zayıflama Çayı
ender-saracin-zayiflatici-cayiZayıflamak dış görünüş ve kişinin özgüveni içinde önemli bir olay olsa dahi başta sağlık için önemli. Çünkü fazla kilo sağlığı tehdit etmekte. Peki ama sağlıklı yollardan nasıl kilo verebiliriz? Kilo vermek için birçok yöntem var. Bunlardan bazıları sağlıklı bazıları ise oldukça zararlı. Doğal olmayan zayıflama kapsülleri gibi kimyasalları kullanıp zayıflayabilen çok kullanıcı var. Genelde kullanıcıların birçoğu ürünün doğal olduğunu düşünerek kullanıyor ancak ilacın içinde kullanıcının sağlığını bozacak maddeler yer alıyor. Zaten sağlık açısından zarar görmeyen o az kısım da ilaç kullanımından sonra verdiği kiloları iki katı geri alıyor. Aynı sorun kusarak zayıflamaya çalışanlarda da var. Başta her şey normal gidiyor. Kilo da veriliyor. Ancak sonradan Bulumia Nervosa hastalığına kapılınıyor. Kusmaya ara vermeye çalıştığında da iki katı fazla kilo aldığından kusmaya devam ediyor. Buda en son ölüme gidiyor. Öyleyse sağlıklı ve spor yapmadan nasıl zayıflayabiliriz?
Profesör doktor Ender Saraç, aktardan da bulabileceğiniz bitkilerden bir zayıflama çayı hazırladı. Çayı günde yalnızca ve en fazla dört kere içmeniz ayda 5 kiloya mal olacaktır. Doğal yönlerden zayıflamak isteyenlerin gözdesi olan bu tarifte metabolizmayı hızlandıran ve yağ yakmaya neden olan 5 ayrı kolay bulunabilir bitki var. Bunlar; metabolizmayı hızlandırdığı ile öne çıkan kötü kolesterolu düşürmekten diş sağlığına kadar kullanılan yeşil çay, yağı ile selülitler giderilebilen bitkisi yağ yakmaya yardımcı metabolizmayı hızlandırıcı biberiye, yemeklerimizde tatlandırıcı olarak da kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştıran yaşlanma etkilerini geciktiren mate ve funda yaprağından oluşuyor.
Bitkileri çay haline getirmek için bitkileri suyla birlikte kaynatmaktansa, kaynatılmış suyla bitkileri demlemeyi tercih edin. Bu bitkilerin faydalarını daha çok görmenizi sağlayacaktır. Zayıflama çayınızı kaynadıktan sonra içebilirsiniz.

Mate Çayı nedir?
bitkisel-mate-cayiSon yılların en popüler zayıflama ürünü olan Mate çayı nedir? Bu çay zayıflama dünyası içinde hem diyetisyenlerin desteklediği hem de kısa zaman da kilo vermeye yarayan çok faydalı bitkisel bir çaydır. Bu çayı içerken kesinlikle yan etkilerinden çekinmenize ya da korkmanıza gerek yoktur. Çünkü bu çay tamamen doğal ve zayıflatıcı özelliğe sahip bitkilerden oluşmaktadır.
Mate çayı asla tek başına içilen bir çay değildir. Bu çayı içebilmeniz için 5’li karışımın hepsini almalısınız. Yeşil çay, kekik, funda yaprağı, biberiye ve mate. Bu 5 farklı bitki çaylarını karıştırarak aynı anda demlediğiniz karışım sizi zayıflatacaktır.
İçinde yer alan her bitkinin farklı özellikleri vardır. Biri böbrekleri çalıştırırken, bir diğeri vücutta tutulmuş olan ödemi söker, diğeri ise yağları yakar vs gibi birçok özelliğe sahip olan beşli bir araya geldiği zaman 3 gün gibi kısa bir zaman da sizlere ciddi kilolar verdirebilme özelliğine sahip olacaktır. Kilo vermek istiyorsanız kesinlikle bu karışımlı çayı alıp denemelisiniz.
Son yılların belki de bulunan en büyük mucizesi olan bu çayı diyetlerinizin içine dahil ederek, istediğiniz kiloya, kendinizi çok fazla hırpalamadan ulaşmak sizin elinizde. Geçmişten gelme alışkanlıklara, klişeleşmiş diyet ve egzersiz programlarına kendinizi teslim etmeden kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşmanın mutluluğunu artık sizde yaşayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken bu çayı düzenli olarak tüketmektir.

Kaynak Site: zayiflamacayi.org


Sen de Yorumla!

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar

Sosyal Paylaşım

Rss Aboneliği

Sitemap

FeedBurner