Sık Sorulan Sorular
S.S.S.
lida fiyatları
Lida > Lida Zayıflama Hapı > Lida Nasıl Kullanılır ?

Lida zayıflama kapsülü kullanımında yan etkileri en az şekilde yaşamak için dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunmaktadır.

Lida Nasıl Kullanılır ?

Lidanın sabah kahvaltısından 30 dk. önce alınması gerektiğini tüm kullanıcıların bilir ama sabah kahvaltısının doyurucu bir şekilde yapılması şarttır. Çünkü lida gün içerisinde sizi tok tutacaktır ve lidanın tam verim verebilmesi için karnınızın tamamen dok olması gerekmektedir.

Lida kapsülünü yutarken 2 bardak ılık suyla içiniz ve gün içerisinde 2 veya 3 litre su tüketimi yapınız.Çünkü su içmek zayıflamak isteyen kişinin ilk kuralı olmalıdır.

Lida kullanırlen eğer yan etkiler yaşıyorsanız, b12 vitamini kullanımanızı tavsiye ediyoruz veya gün içerisinde sulu meyve tüketimi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü yaşanan yan etkiler genelde vitamin eksikliği nedeni ile görülmektedir.

Not: Lida kullanımında kahve vb. kafein içerikli içecekler ve alkol tüketimi yapmayınız. Lidanın etkisini azaltmakta ve yan etkilerini tetiklemektedirler.

Yorumlar(7)
 1. nejla 12 Temmuz 2017

  ben kullanım şekline göre içiyorum ve gün boyu tok duruyorum ama kahvesiz yapamıyorum kahve içmeme rağmen ve tabiki bunu sporla takviye ediyorum 20 günde 8 kilo verdim
  tşkler


 2. Sevda 28 Şubat 2017

  Lidayi depresan kullananlarda kullana biliyormu


  • admin 01 Haziran 2017

   Merhaba, doğrudan bir arada kullanımı uygun değildir. Arasında en az 8 saat gibi bir süre bırakılarak kullanan kullanıcılar mevcuttur.


 3. admin 03 Temmuz 2014

  Lidayı günde 1 adet kullanmalısınız. 2 kapsülü kesinlikle önermiyoruz.


 4. esra 25 Haziran 2014

  Lidadan günde 2 adet alabilir miyiz ?


 5. Hakan 28 Ekim 2009

  Sn. Nurdan;

  Ürünün günlük önerilen kullanım kürü 1 kapsüldür. Buna uyarak kullanmanız dahilinde formunuza ulaşabilirsiniz. Günlük 2 kapsül kullanmak size herhangi bir kazanç sağlamaz aksine yan etkilerini daha şiddetli görürsünüz.


 6. nurdan 27 Ekim 2009

  benim yaklaşık 30 kilo kadar fazlam var aca günde 1 yerine 2 tane kullansam daha hızlı zayıflarmıyım herhangi bir zararı olur mu ? cevabınız için şimdiden teşekkür ederimSen de Yorumla!

Kampanya biz arayalim iletisim teslimat

Son Yorumlar

Sosyal Paylaşım

Rss Aboneliği

Sitemap

FeedBurner